Сторінка 1 з 1

Консультації по подорожам

Додано: 02 листопада 2016, 11:43
Євгеній Пузатко
Друзі, ми любимо подорожувати і з радістю ділимося з вами своїм досвідом, маршрутами і враженнями в статтях на блозі http://ua.elenapuzatko.com та http://elenapuzatko.com На ВСІ запитання щодо організації та планування поїздок в коментарях на нашому блозі ми обов'язково відповімо.

Пишіть, будь ласка, ваші запитання в коментарях . Їх прочитають також інші відвідувачі. Завдяки цьому, ми з вами допоможемо багатьом мандрівникам.

На ваші прості запитання ми відповімо безкоштовно. Наприклад, такі: де купити віньєтку для оплати доріг, як довго їхати до ..., що краще привезти з ..., де можна недорого поїсти, на який курорт краще поїхати з дітьми, можете задавати в цій темі

Платні консультації. Допомога в плануванні самостійних подорожей Європою і Україною.

Навіщо потрібні платні консультації?

1. Ви вперше їдете в незнайому країну (або кілька країн Європи). Вам необхідні поради з організації подорожі, (особливо з дітьми), допомога у плануванні оптимального маршруту, пошуку житла, бронюванні бюджетних авіаквитків або прокаті авто, інформація про цікаві пам'ятки, як і на чому до них дістатися,

також / або

2. Ви збираєтеся в самостійну подорож, але у вас просто немає часу на підготовку і розробку свого цікавого маршруту, на пошук і бронювання житла, транспорту, цікавих пам'яток.

також / або

3. Ви вперше оформляєте документи для самостійного отримання візи, медичної страховки, грін карти. Вам потрібна докладна консультація по збору документів. (тут утонюємо- ми не займаємось відкриттям віз)

також / або

4. Ви їдете на своїй машині до Європи і хочете знати, як і де оформити грін карту на авто, як обладнати і підготувати автомобіль, ціну бензину, які діють Правила дорожнього руху в країнах поїздки і правила парковок в містах.

Ми допоможемо Вам в плануванні та підготовці самостійної подорожі, пошуку готелів, авіаквитків. Також складемо індивідуальний тур по Європі за Вашими побажаннями.

Чому консультації платні?

Ми впевнені, що ретельна підготовка і планування поїздки - це основа для яскравої, незабутньої подорожі. Тому самі до поїздок завжди готуємося заздалегідь (як ми говоримо, виконуємо «домашнє завдання»)). Як ми це робимо? На різних інтернет - ресурсах, форумах, сайтах дізнаємося цікаву інформацію про міста і країни, ціни на житло, харчування, громадський транспорт, бензин, паркування, шукаємо унікальні колоритні місця. Потім за цими матеріалами розробляємо і плануємо свій індивідуальний маршрут мандрівки.

Результати такої підготовки можна побачити у кожній статті на нашому блозі про самостійні сімейні подорожі.

З досвіду знаємо, що планування самостійної подорожі вимагає багато часу і захоплення процесом.

Ми економимо Ваш час, коли знаходимо потрібну і важливу для Вас інформацію та отримуємо від Вас винагороду за свій особистий час і зусилля. Все справедливо)))

Чому ми і чи є гарантії?

Про те, як ми почали подорожувати, в яких країнах побували, який досвід поїздок вже є, Ви можете прочитати тут. Також допомагаємо друзям і родичам порадами по організації їх мандрів. Всі статті на нашому блозі про сімейні подорожі ми пишемо самі, на основі матеріалів з наших поїздок. До них готуємося самостійно, ми самі собі гіди в подорожах. Особистий досвід в плануванні подорожей у нас великий. )))

Гарантуємо, що до підготовки Вашої поїздки ми поставимося так як до своєї особистої - з усією відповідальністю та інтересом.

Відгуки про наші консультації читайте тут: Відгуки про консультації

Ціна консультації.

Ціна залежить від складності завдання і кількості питань з підготовки до вашої самостійної подорожі. Вартість наших послуг розраховується індивідуально.

Від 50 грн- проста консультація по оформленню документів на візу і страховок. (Але ми не відкриваємо візи. При цьому ми не можемо гарантувати те, що візу Ви отримаєте 100%. На це не може дати гарантію жоден офіційний візовий центр!)

Від 300 грн -за планування маршруту + 10 порад щодо вибору курорту, транспорту, сайту бронювання житла, безпеки в дорозі, обладнання авто, економії грошей.

Від 1000 грн - за складання індивідуального туру з бронюванням житла, перельотів, розробкою докладного маршруту за Вашим смаком і побажанням.

Як відбуваються консультації.

Ви можете вибрати найбільш зручний спосіб:

• Голосові консультації в Skype або телефон
• Письмові консультації по електронній пошті.

Для початку надішліть нам, будь ласка, всі запитання до підготовки Вашої самостійної подорожі і бажані терміни виконання на
email: elenapuzatko@gmail.com з поміткою "Платна консультація по подорожі». Дивіться такожнаші контакти.

Протягом доби ми сформуємо і надішлемо Вам вартість консультації, далі домовимось про найбільш зручний для Вас спосіб і час.

Раді Вам допомогти))) Бажаємо яскравих і захоплюючих подорожей!

З повагою - Олена та Євгеній Пузатки,

автори блогу "Сімейні подорожі самостіно і з задоволенням" та адміністратори даного форуму